Jump to content
Krimes Community

Join Our servers

SMILE16

Cerere Unban - SMILE

Recommended Posts

Nume: Serban

Nick: SMILE

Admin'ul care te-a banat: Catalinu

Harta: Mirage

IP-ul tau: privat

Steam ID: STEAM_0:1:177198514

Steam Profile Link: https://steamcommunity.com/profiles/76561198314662757/

Motivul pentru care ai luat ban: aim-wall (cred)

Ora/Data: 8 ianuarie 

Dovada: https://imgur.com/a/u9CyJdf

Alte obiectii: Dovadaa.mp4

Posted (edited)

In imaginea 2 se vede cum ti se duce tie glontul fix in capul meu cand eu alergam si tinta ta este in alta parte prietene. M-am uitat in 3 variante de slow motion si in toate arata la fel, ti-am colorat pana si glontul cu negru sa il vezi ca se duce in cap dar tinta ta este la 1 km de capul meu. 

PS : Dai bani frumosi pe hack daca nu ai luat vacban pana acum, am vazut ca mai nou ai hackuri cu care te poti juca pe live si urmaritorii tai nu vad wall-ul spre exemplu.

Totusi sa nu zici ca sunt nasol astept o explicatie pentru glontul tau.

glont1.png

glont2.png

Edited by CataliNu

vezi ca ti se vede ip pe imgur

Ok, am citit ceea ce ai spus si inca nu stiu daca serverul tau este de 64 sau 128 tick. Glontul intra cum vrea si unde vrea. "Aim-ul" pe care l-am folosit se numeste movement+reflex. La 3500 de ore adunate si cu celalalt cont nu stiu daca pentru mine ar fi rentabil sa bag hackuri si acum. Da , recunosc ca am folosit hackuri, dar asta s-a intamplat acum 3 ani. Nu aveam pe atunci dorinta sa progresez si mai ales ca erau multi codati pe atunci. Din moment ce mi-am luat contul asta, nici o secunda nu m-am gandit sa mai fac aceeasi greseala, ca nu i-am mai vazut rostul. Dupa primele mele 1000 ore am inteles si eu care e treaba cu cs-ul asta. Nu-s genul sa zic ca "ba frate eu nu am folosit hackuri niciodata ,ce ai "Faza cu hack-ul ascuns pe live nu stiu despre ce vorbesti, daca era sa bag hack nu ma complicam sa vad daca pot sa bag  fara sa se vada pe filmare , jucam direct. Nu multi stiu cum sa faca "pas cu pas" si sa traga , majoritatea fac sprayul si daca intra ,intra, daca nu ,aia e. Ar fi ceva daca ai putea sa vezi pe anti-cheatu-ul tau cine si cand a intrat cu o tentativa de hack.                    Daca vrei sa ma lasi cu banul eu zic sa vorbesti si cu staff-ul tau ca sa luati macar o decizie toti la un loc.

Peace :)

• Like 1

Fratioare, uite unde este tinta si unde este glontul!!! Inteleg ca pe 64 tickrate gloantele se mai duc aiurea dar se duc in sus de la tinta nu in capul player-ului, eu mergeam din rampa catre site A tu imi dai cap in timp ce eu merg? Adica glontul se duce in urma nu inainte daca intelegi ce vreau sa zic. Ore pot face si eu ( pun un bot sa imi frameze ore si ajung la 6000 si zic coae nu vezi ca am 6k ore, tu crezi ca eu joc cu cod? ). La cat de toxic a devenit acest game imi vine greu sa cred ce explici tu acolo. 

PS : Un codat va ramane tot timpul un codat ( asta ca ai recunoscut ca ai jucat cu coduri inainte ). 

Mai astept pareri din staff-ul ACL ( pareri sincere, nu veniti cu avioane aici )

Ok, multumesc. 

PRO , Unban . SMILE NU A FOLOSIT NICIODATA HACK-URI !   . Am jucat de atatea ori cu el si mereu a jucat bine si nu a folosit hack ! Si eu ma oftic cand ma omoara sau  cv pt ca e mai bun ca mn ! Asta nu inseamna ca are hack ... Si da , Glontul intra unde vrea el si cum vrea el , uita-te  si pe fazele la aia mai buni asa sa vezi flick-urile si tot ca le intra in cap si trag in movement cu reflex ! Si gandeste-te , ca pot fi si faze din noroc , nu trebuie sa fi foarte bun pt a omori oameni asa pe cs ! 

Posted (edited)

contra

Nu e prima faza cand dai asa

Edited by basssik
  • Sad 2

Contra 

frate eu unu sunt confuz Smile16 zice ca a folosit (hack / Cod) si vine JazzlyCoolOff si zice SMILE NU A FOLOSIT NICIODATA HACK-URI ! 

SMILE16

Ok, am citit ceea ce ai spus si inca nu stiu daca serverul tau este de 64 sau 128 tick. Glontul intra cum vrea si unde vrea. "Aim-ul" pe care l-am folosit se numeste movement+reflex. La 3500 de ore adunate si cu celalalt cont nu stiu daca pentru mine ar fi rentabil sa bag hackuri si acum. Da , recunosc ca am folosit hackuri, dar asta s-a intamplat acum 3 ani. Nu aveam pe atunci dorinta sa progresez si mai ales ca erau multi codati pe atunci. Din moment ce mi-am luat contul asta, nici o secunda nu m-am gandit sa mai fac aceeasi greseala, ca nu i-am mai vazut rostul. Dupa primele mele 1000 ore am inteles si eu care e treaba cu cs-ul asta. Nu-s genul sa zic ca "ba frate eu nu am folosit hackuri niciodata ,ce ai "Faza cu hack-ul ascuns pe live nu stiu despre ce vorbesti, daca era sa bag hack nu ma complicam sa vad daca pot sa bag  fara sa se vada pe filmare , jucam direct. Nu multi stiu cum sa faca "pas cu pas" si sa traga , majoritatea fac sprayul si daca intra ,intra, daca nu ,aia e. Ar fi ceva daca ai putea sa vezi pe anti-cheatu-ul tau cine si cand a intrat cu o tentativa de hack.                    Daca vrei sa ma lasi cu banul eu zic sa vorbesti si cu staff-ul tau ca sa luati macar o decizie toti la un loc.

JazzlyCoolOff

SMILE NU A FOLOSIT NICIODATA HACK-URI !   . Am jucat de atatea ori cu el si mereu a jucat bine si nu a folosit hack ! Si eu ma oftic cand ma omoara sau  cv pt ca e mai bun ca mn ! Asta nu inseamna ca are hack ... Si da , Glontul intra unde vrea el si cum vrea el , uita-te  si pe fazele la aia mai buni asa sa vezi flick-urile si tot ca le intra in cap si trag in movement cu reflex ! Si gandeste-te , ca pot fi si faze din noroc , nu trebuie sa fi foarte bun pt a omori oameni asa pe cs ! 

Pro deoarce este naspa tick-ul la server si intra cum vor gloantele alea acum decizia de unban este a lu Catlinu 

• Like 1

https://steamcommunity.com/id/alucomanici69 poftiti baietii mei, ce doreati, a trecut putin timp de atunci ca sa ma maturizez sau mult? aa?

Pro , are ore si joaca bine nu mai va ofticați coaie . E nevoie fa-i control 🤙🏻💋

• Like 3

Pro! frate am jucat si compe cu el si omul joaca bine, si crede ma ca si eu de multe ori m am uitat pe el.. si ce pot spune e ca.. astea da reflexe :)) Omu' e legit. Si faza cu glontul.. frate si eu am mai dat asa si nu stiu cum drq.. asta inseamna ca si eu am aim.. pe bune acum.. daca facea faza asta de mai multe ori te credeam ca are.. da asa ca ti a dat o data head din bulan nu inseamna ca are hack .. nu stiu daca ai vazut da si eu dau prin pereti tot din bulan, da nu mi zice nimeni ca am wall.. v-ati pus toti pe el acum ca joaca bine :)))

P.S. Asta e parerea  mea.. nu port pica nimanui, nu tin cu nimeni

• Like 1

pro

am jucat si faceit cu el si tot 30 de killuri a facut cu anti cheatul on;

nu ai cum sa dovedesti ca are aim din 2 poze, tinta era in miscare si gloantele mai zboara si in alte parti

• Like 3

4 minutes ago, shel said:

pro

am jucat si faceit cu el si tot 30 de killuri a facut cu anti cheatul on;

nu ai cum sa dovedesti ca are aim din 2 poze, tinta era in miscare si gloantele mai zboara si in alte parti

Adevarat

• Like 1

pro. a jucat cu mine de pe alt cont si juca la fel de bine. cam greu acceptati un player bun....

Posted (edited)

Am cerut pareri si am. primit exact ce ma asteptam ( avioane). 

Smile contul ala de ce are numele lui jazzly? 

Incarca aici tot demo. mp4 care il ai. nu. doar acel fragment. 

Jazzly daca te mai bagi iti dau ban pe. server forum. si. tot ce ti e de ACL ( nu vii tu sa garantezi pentru nimeni) 

Pentru. toti ( voi nu miscati in competitive. dar. va. dati. cu. parerea:))... Gloantele intra unde vor. odata de doua ori. de trei da nu tot timpul

Edited by CataliNu

:)) lasa ma sa ti dau explicatia cu numele "jazzly". Inainte m-am jucat minecraft mult si asta era numele meu pana undeva in 2015 cand varul meu de fata Jazzlycool a vrut numele asta, si i l-am dat pur si simplu. :) In legatura cu filmuletul, dupa ce mi-ai dat ban eu l-am pus in sony vegas, l-am taiat si l am sters dupa... din pacate nu-l mai am pe tot intreg doar partea aceea, e o problema ?

Vei primi unban doar daca joci cu demo on sau fraps.

• Thanks 1

frapsul nu cumva face lag in joc? Ce problema are geforce experience? Se poate ascunde hackul in el dupa cum zici? Mersi de unban :)

2 hours ago, SMILE16 said:

frapsul nu cumva face lag in joc? Ce problema are geforce experience? Se poate ascunde hackul in el dupa cum zici? Mersi de unban :)

nu face lag, daca face lag scrii record me1 in consola si face demo automat care ti-l salveaza in CSGO, next cand intri scrii record me2 si tot asa.

This topic is now closed to further replies.

IPS Skin designed by HaLoGeK