Jump to content
Krimes Community

Join Our servers

Sign in to follow this  
Kellow

Cerere unban - Kellow

Recommended Posts

Nick: Kellow
SteamID: STEAM_1:0:474356130
Motivul: WallHack
Adminul: twist
Dovada: https://imgur.com/a/l7GZZ38

Alte detalii: Am intrat linistit pe server sa ma joc si am fost banat pe motivul wallhack. Ce wallhack? nu stiu. Probabil adminul respectiv nu avea casti sau nu inteleg. 
Edited by Kellow

Nu va inteleg pe unii .Ba omule imi spui tu mie ca nu ai wall cand eu primeam report ca tu ai wall si am stat spec pe tine si tu ii siai pe aia de unde veneau pe shift .De ce fratele meu mai intri daca habar nu ai sa joci fara wall+nu aveai prime si nici profilul pe public )PUNCT

1 hour ago, NEGRUCATALIN said:

Nu va inteleg pe unii .Ba omule imi spui tu mie ca nu ai wall cand eu primeam report ca tu ai wall si am stat spec pe tine si tu ii siai pe aia de unde veneau pe shift .De ce fratele meu mai intri daca habar nu ai sa joci fara wall+nu aveai prime si nici profilul pe public )PUNCT

nu ma lua cu dinastea, adu-mi dovada pentru ce am fost banat. Si cumpara-ti niste casti daca nu stii CS.

Daca nu este postat un Demo  sau o dovada + motivare mai buna pana se fac 24 ore de la cerere, o sa primesti UNBAN, daca admin-ul in cauza nu are nici o dovada, ar fi de apreciat sa posteze un raspuns mai devreme. Iar pe viitor Kellow, revizuieste-ti limbajul si exprimarea fata de un membru din staff.

Nu am nici o dovada.Am vazut destul de clar ca aveai cand aia veneu pe shift imi spui tu mie ca ai casti :)invata sa joci fara wall si mai vorbim dupa .

UNBANNED -> T/C

This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

IPS Skin designed by HaLoGeK